Nacházíte se na archívních stránkách školy. Aktuální web naleznete na www.kvetnak.cz.
Základní škola
Květnového vítězství 1554
Praha 4 – Jižní Město
Otevřená základní škola
 

FOTOGALERIE

Snaha uveřejnit na tomto webu fotodokumentaci i z minulých let nás vedla do archívu dřívějšího webu, v němž u některých fotografií chybí údaj o autorství. Tímto se autorům omlouváme. Pokud je poznáte, rádi je doplníme.
Nejčastějšími  autorkami byly Mgr.Alena Skřivanová a Mgr.Dana Růžičková.
Děkujeme jim i ostatním, že si můžeme zavzpomínat až do roku 2002 a
s námi i naši absolventi a bývalí kolegové.


2013 – 2014


13.2.  Školní fotbalový turnaj

12.2.  Recitační soutěž - školní kolo

7.2.  Seminář pro Web Rangers v Googlu (3 žáci 8.A, 2 z 8.B, 6 z 9.B)

6.2.  PC soutěž – školní kolo

5.2.  Pětiboj všestrannosti

5.2.  2.C maluje olympiádu v Soči

1.2.  Výstava prací žáků na Chodovské tvrzi

30.1.  Smysly živočichů, 6.-8.ročník

29.1.  Fotbalový turnaj 1. a 2.tříd

28.1.  Obvodní kolo dějepisné olympiády

27.1.  O tvorbě animovaných filmů – v družině

16.1.  Den slovenské kuchyně

15.1.  Zápis pro rok 2014/2015

12.-17.1.  Lyžařský výcvik, 7.ročník

7.1.  Předškoláci u PC na Květňáku

7.1.  Hry a stavebnice v družině za peníze z jarmarku

20.12.  KVĚTŇÁKmanie 2013

17.12.  Advent v Norimberku

17.12.  Vánoční turnaj školní družiny v pexesu

14.12.  Vánoční jarmark

12.12.  Národní divadlo, 5.A, 5.B

11.12.  Tvorba novoročenky Květňáku v informatice

6.12.  Mikuláš v podání deváťáků

4.12.  Tvořivý den na 1.stupni

3.12.   Beseda o extremismu, 8.A, 8.B

2.12.   Výroba odznaků v družině

29.11.  Jakou barvu má hudba v družině ?

28.11.  Co může 3.B udělat proti kouření ?

26.11.  V 3.B o Boženě Němcové, fotbálek, matematika

26.11.  Florbal – starší žákyně – bronzová medaile

25.11.  Už také pečete jako v 3.B ?

25.11.  PODZIM ve školní družině

23.11.  Burza na Květňáku

20.11.  Malujeme a tvoříme s předškoláky

20.11.  Medvědi ve školní družině

19.11.  Jak 1.B osvobodila princeznu a vysloužila si Slabikáře

19.11.  Agrese není hra, kyberšikana

12.11.  Družina v Anežském klášteře

12.11.  Smysly živočichů – pořad pro 1.stupeň

11.11.  Sportovní turnaj srbských a českých škol

8.11.   Laboratorní cvičení v 8.ročníku

7.11.   Pražské baroko, 8.B

7.11.   Exkurze – Od věku sloužím člověku, 6.ročník

5.11.   Košíková dívek na ZŠ Campanus

4.11.   Halloween – Osmáci prvňáčkům

1.11.   Dia de los muertos  neboli mexické Dušičky

31.10.  Sportovní den na ZŠ Mikulova

31.10.  Fyzikálně-chemický seminář v 9.roč.

25.10.  Cukrovar Dobrovice, 8.ročník

24.10. 4.RODIČOVSKÁ KAVÁRNA

23.10.  Podzim v 1.A

20.10.  Práce s barvami a duhoví koně v družině

18.10.  Policejní muzeum, 7.A

17.10.  Břevnovský klášter, 7.A

14.10.  MŠ v hale s 5.A

11.10.  Rabbit Cup

10.10.  Přespolní běh – pražské finále

8. a 10.10.  Stolní tenis

9.10.  Národní galerie s družinou

9.10.  Učebna přírodopisu

4.10.  Cross Cup 2013

30.9.  Beseda s policistou, 2.A

26. a 27.9.  Atletický čtyřboj

26.9.  ZAHRADNÍ SLAVNOST

26.-28.10. Adaptační kurz 6.B

25.-27.9.  Adaptační kurz, 6.A

25.9.  Vikýře play s družinou

20.9.  Výročí Bílé hory v družině

19.9.  Ocenění ve výtvarné soutěži Prahy 11, 7.A

17.9.  Planetárium 4.A, 4.B

2.9.  Slavnostní zahájení školního roku


2012 – 2013

Absolventi 2013


28.6.  Vysvědčení

27.6.  Loučíme se s deváťáky

27.6.  2.B v IQ parku Liberec

26.6.  Toulcův dvůr, 4.A

21.6.  Pražský hrad, 4.A, 4.B

21.6.  Beseda s pamětníky 2.světové války

červen   Družina ve školním átriu , O dobovém odívání

20.6.  Opičí dráha, 4.A, 4.B

19.6.  Družina v Národní galerii

14.6.  Atletika 1.stupeň

14.6.  Plavání – závody, 3.ročník

14.6.  DENTAL ALARM, 1.A

14.6.  Den s policií, 4.A, 4.B

14.6.  Sedmiboj – krajské kolo

12.-18.6.  Škola v přírodě - Jablonec nad Nisou, 2.stupeň

10.6.  3.RODIČOVSKÁ KAVÁRNA

6.6.  Vybíjená

5.6.  Družina v Národní galerii

5.6.   C´est la vie - 9.A

4.6.  Spolu na kaz přijdeme včas, 1.A

květen   Sportování v družině

březen – květen DRUŽINA

31.5.  Utkání učitelé – žáci

30.5.   Sportovní zápolení v Europarku, 2.A, 2.B

30.5. a 3.6.  Beseda s lektory Horké linky

29.5.  Plavání, přebor Prahy

27.5.   Lidice, Terezín, 9.A, 9.B

21.5. Jarní koncert

20.5.  Přehazovaná

20.5.  Knihovna 1.A

17.5.  Divadlo v jazyce anglickém, 3. a 4.třídy

16.5.  Knihovna 1.B

16.5.  Aukce prací z družiny

16.5.  Vernisáž výstavy prací z družiny

16.5. Člověk v tísni – GHETTOUT

15.5. Pořad Dřevíčko

14.5. Festival umění škol

14.5. Atletika

13.5. Atletika

13.5-18.5.   Anglie

3.5.  Ymkárium – beseda s šesťáky a sedmáky

2.5.   Kutná Hora, 6.A, 7.B

30.4.  Sedmiboj – závod všestrannosti

26.4.  Školní fotbalový turnaj

25.4.  Mikulka Cup – aerobik

24.4.  Oborový den

22.4.-30.4.  Škola v přírodě, Poustky

22.4.  MŠ ve sportovní hale s 5.A

18.4.  Mc Donalds Cup, 1.-3.třídy

17.4.  PŘEDŠKOLA

12.4.  Soutěž 5 proti 5

5.4.   Předškoláci v naší školní knihovně

3.4.   Slavnostní vyhodnocení matematického Klokana

27.3.  Deváťáci uči na 1.stupni

25. a 26.3.  Xenofobie a rasismusprojekt v 9.ročníku

21.3.  Osení v 1.A

21.3.  Pěvecká soutěž – školní kolo

20.3.  Přehazovanámáme zlatou

20.3.  Jaro ve 2.B – čtení s porozuměním

20.3.  HASÍK – pořad pro 2. a 6.ročník

15.3.  5.B vařila

15.3.  Slavnostní vyhodnocení PC soutěže pro Prahu 11

14.3.  2.RODIČOVSKÁ KAVÁRNA

12.3.  Malování šperků

9.3.    Karneval

8.3.    I naši žáci vystavují výtvarné práce v Chodovské tvrzi

8.3.    PROJEKT Společné čtení 2.B a 5.B – každý pátek

6.3.    Družina v Národní galerii

1.3.    Společenský večer

27.2.  PC soutěž pro Prahu 11

22.2.  Diplomy a odměny - školní kolo PC soutěže

21.2.  Knihovna Opatov

20.2.  Recitační soutěž - školní kolo

20.2.  Skupinové bubnování

8.2.   Dravci v naší tělocvičně

8.2.   Prezentace večerníčků pro prvňáčky

7.2.   Fotbal 1. a 2.třídy – semifinále

6.2.   PC soutěž – školní kolo

6.2.   Pětiboj

6.2.   Národní galerie – 1.A, C s družinou

5.2. a 6.2.  Lesy ČR – Býložravci

4.2.   ZÁPIS pro 2013-2014

4.2.   Volejbal

31.1.   Vysvědčení

28.1.   Transgender – beseda

28.1.  KOP CUP, 4., 5.třídy

25.1.  KOP CUP, 1.-3.třídy

25.1.  Prezidentské volby nanečisto

25.1.  Tvoříme v družině

24.1.  Bruslíme na vlastním ledě

23.1.  Fotbalový turnaj, 1. a 2.třídy

20.-25.1.  Lyžařský kurz pro 7.ročník

17.1.   Šachy – celopražské finále

17.1.   Dramatická výchova, 6.ročník - Perníková chaloupka

16.1.   Bobování – družina

16.1.   ZÁPIS pro 2013-2014

16.1.   Divadlo Život rytířů

9.1.     Předškoláci v PC učebně na Květňáku

21.12.  Květňákmánie

18.12.  Hrajeme si s předškoláky

18.12.  Vánoční koncert

18.12.  Advent ve školní družině

15.12.  Vánoční jarmark a slavnostní otevření zrekonstruovaných prostor

13.12.  Adventní Drážďany

13.12.  Bruslení 2012 – opět na vlastním ledě

13.12.  Předvánoční výzdoba zrekonstruované školy

Mikuláš 2012

29.11.  Beseda s kardinálem Miroslavem Vlkem

29.11.  Další vzdělávání učitelů

23.11.  1.A v listopadu

23.11.  Šachový turnaj

21.11.  EVVO 6.A, B

15.11.  Červená Karkulka v družině

15.11.  Florbal, mladší žákyně

7.11.   Rekord ve stavbě věže v družině

5.11.   Kritické myšlení ve 4.A, 2.A a 2.B

5.11.   Turnaj českých a srbských škol

30.10.  Nabídka nových hraček do družiny

29.10.  Napsali jsme indické dívce

24.10.  Atletický den 1.-4.třídy

19.10.  Rabbit Cup

17.10.  Družina při otevření hřiště s klikajícím autobusem

15.10.  Družina hraje divadlo

12.10.  2.B na vycházce a ochutnává zeleninu

11.10.  Rodičovská kavárna – DĚTI ONLINE

11.10.  Stolní tenis

10.10.  Divadlo v družině

5.10.   Kaštany, šípky a špejle v 1.B

4.10.   Cross Cup

4.10.   Světový den zvířat v přírodopise 6.B a výtvarné výchově 8.B

2.10.   Knihovna 4.A

1.10.   Planetárium 4.A, B

26.9.   Zahradní slavnost

25.9.   Návštěva v psím útulku

20. a 21.9.   Atletický čtyřboj

19.9.   Cvičení zaměstnanců a veřejnosti

17.-19.9.   Adaptační kurz 6.B

10.-12.9.  Adaptační kurz, 6.A

3.9.  Slavnostní zahájení školního roku

29.8. O prázdninách začala rekonstrukce školy

_______________________________________________________________________________

2011 – 2012


Absolventi 2012 


29.6.  Vysvědčení


27.6.   3.A na Vyšehradě

27.6.   Plavání  3. a 4.ročník, závody

27.6.   Konec roku v 6.B

22.-24.6.  Poznávací výlet zaměstnanců

18.-20.6.   Kritické myšlení v 1.B

15.6.   Toulcův dvůr, 3.A

14.6.   Putování za pohádkou - knihovna, 1.B

13.6.   Slavnostní vyhodnocení výtvarné soutěže „Jak žili rytíři“

6.-12.6.   ŠvPř Herlíkovice

4.-12.6.   ŠvPř Poustky

31.5.-6.6.  ŠvPř  Herlíkovice

1.6.  Den dětí

25.5. Informatika v 1.B

23.5. Poslední předškolní setkání s prvňáčky 2012/2013 a jejich rodiči

22.5. Kritické myšlení v 1.B

22.5. Jarní koncert

17.5.  Kritické myšlení v 8.B

16.5.  Soutěž ve vaření

16.5.  Proxima Sociale, 7.B

10.5.  Výsledky opičí dráhy

10.5.  Vídeň – exkurze

4.5.    Pět proti pěti

3.5.    Družina v Národní galerii

27.4.  Jarní dílny pro MŠ

25.4.  Plavecké závody

25.4.  Čarodějnice

20.4.  Jarní dílny pro MŠ

19.4.  McDonalds Cup, 4.-5.třídy

18.4.  McDonalds Cup, 1.-3.třídy

18.4.  Keramický kroužek

18.4.  Jaro v 1.B

18.4.   Divadlo v družině

17.4.   Pejsek Rozárka a had Čenda v družině

17.4.  Jarní dílny pro MŠ

16.4.  MŠ v hale s 5.A

12.4.  Mikulka Cup – aerobik

11.4.  Přehazovaná

3.4.   Družina v Muzeu hlavního města Prahy peče perníčky

3.4.   Kritické myšlení v přírodopise 6.A, 8.B

3.4., 4.4.   Fotbal trojic

2.4.    Šachový turnaj – školní

29.3.   Pěvecká soutěž

29.3.   Tělesná výchova – dívky, 8.ročník

29.3.   Slavnostní vyhodnocení Matematického Klokana

28.3.   Přijetí u starosty městské části Praha11

28.3.   Den učitelů – deváťáci za katedrou

26.3.   Prvňáčci v družině pečou perníčky učitelům k jejich svátku

16.3.   Divadlo v družině

8.3.    Fotbal 1.-2.třídy – finále

7.3.    Metody kritického myšlení v 1.A a 2.A

7.3.    Hodnocení školního kola matematických soutěží

6.3.    1.A a divadlo

6.3.    Plavání 3.A, B

29.2.   Metody kritického myšlení ve 3.B

24.2.   Společenský večer

22.2.   PC soutěž pro Prahu 11 „Bude nový Bill Gates z Prahy 11?“

22.2.   Půda nad zlato

20.2.   Dřevíčková dílna

20.2.   Recitační soutěž – školní kolo

20.2.   Kop Cup 4.-5.třídy

18.2.   Karneval 2012

17.2.   AJAX 2.-3.třídy

17.2.   Kop Cup 1.-3.třídy

16.2.   Družina v Národní galerii

15.2.   Cvičení zaměstnanců (každou středu)

15.2.   Fotbalový turnaj 1.-2.tříd

14.2.   Pečeme mufiny – 8.A

14.2.   Volejbal hoši, dívky

13.2.   Nové vyučovací metody ve 3.B

15.2.   Kroužek keramiky

1.2.     Školní kolo PC soutěže

1.2.     Zápis pro 2012/2013

31.1.   Vysvědčení

27.1.   Piráti ve 2.A

26.1.   Družina na Hradě

26.1.    Fotbal 1. a 2.třídy

22.-28.1.   Lyžařský kurz 7.ročníku

22.12.  Besídka zaměstnanců

22.12.  Terárium, 8.B

18.1.   Tkaní ve školní družině – mexické ozdoby

18.1.   Fotbal 1.-2.třídy, Děkanka

16.1.   Zápis pro 2012-2013

12.1.   Tkaní ve školní družině

11.1.   Knihovna 1.A

5.1.     Trampolínka v tělesné výchově dívek 8.ročníku

22.12.  Besídka v 6.B

20.12.  Výstava betlémů s družinou

20.12.  Kopaná dívek 1.-3.ročník

20.12.  Vánoční koncert

17.12.  Vánoční jarmark

16.12.  Květňákmánie

15.12.  Adventní Řezno

14.12.  Předškoláci s rodiči pracují s počítačem

14.12.  Družina zdobí perníčky

14.12.  Metody kritického myšlení v 5.A

13.12.  Recitační dílna v 1.A

2.12.    Předvánoční hrátky deváťáků s prvňáčky v Tv

30.11.   Den naruby (kluci-holky, někdo i den-noc)

29.11.   Florbal – starší žákyně

25.11.   Teplákový den

22.11.   Florbal – mladší žákyně

22.11.  Tělesná výchova – dívky 9.ročníku

22.11.  Kroužek atletiky – třeťáci

15.11.  Placky a klobouky v družině

18.11.  Projektové vyučování – Kyberšikana

14.11.  Ekotechnické muzeum, 9.třídy

10.11.  Barevné čarování – družina v Národní galerii

7.11.    Sportovní setkání škol Prahy 11 a srbských

Družina k Halloweenu

Foto a videa z 1.B (průběžně doplňuje třídní učitelka Miloslava Králíčková)

1.11.     Hodina kritického myšlení v 1.A

24.10.   Přijetí členů Žákovského parlamentu ředitelem školy

21.10.   Úraz není náhoda – akce školní družiny

9.-12.10. Jizerské hory, 8.A

14.10.  Rabbit Cup 2011

12.10.  Barokní Praha, 8.B

12.10.  Přespolní běh – pražské finále

11.10.  Stolní tenis

6.10.   Družina v Národní galerii

4.10.   Cross Cup

Září v družině

27.9.   Fotbal trojic

27.9.   Zahradní slavnost

26.9.   Přespolní běh

20.9.   Atletický čtyřboj, starší žáci, mladší žákyně

________________________________________________________________________________


2010 – 2011


Absolventi 2011

30.6.   Vysvědčení, nejlepší žáci školy

29.6.   Závěr roku – loučení s některými učiteli

28.6.   Diplomy ve školní družině

28.6.   Modřanská rokle, 5.A

24.6.   Koněpruské jeskyně, 1.třídy

24.6.   Stavovské divadlo, 5.A

23.6.   Toulcův dvůr, 5.A

23.6.   Besídka ve 2.A

21.-24.6.  Vodácký výlet deváťáků

14.6    Malý koncert

14.6.   Cyklistika

13.6.   Protidrogová prevence, 2.třídy

10.-12.6.  Mšené-lázně

10.6. Koněpruské jeskyně

8.6.   Knihovna, 2.A

7.6.   Pražský hrad, 5.A

2.6.   Parník - výhra od Pražské energetiky

2.6.   Beseda s pamětníky Lidic

2.6.   Přehazovaná

1.6.   Taneční soutěž

1.6.   Den dětí pro MŠ od sedmáků

31.5. Zážitkový den jako Den dětí

30.5. Atletika s Boltem

27.5. Sklárny Nižbor 5.C

26.5. Lidice, Terezín – 9.ročník

25.5. Plavecké závody

25.5. McDonald Cup-kvalifikace

19.5. Česká svíčkárna – exkurze 1.A, B, 2.B

18.-25.5.  Štědronín, 2.A, 3.A, B, 4.B

9.5.   Pražské finále-volejbal

9.-16.5  Poustky 2011

16.5.   Tělesná výchova ve 2.A

16.5.   Protidrogová prevence, 2.A

13.5.  Družina – hrajeme divadlo

11.5.   Lidé a zvířata, 2.ročník

10.5.   Protidrogová prevence, 2.ročník

10.5.   Stanice mladých přírodovědců, Smíchov

10.5.   Pietní akt na Chodovském hřbitově

6.5.    Mise Vyšehrad, 4.třídy

6.5.    AJAX

4.5.    Jarní koncert

2.5.    Pohár rozhlasu

29.4.   Elektrárna Štěchovice, 5.třídy

28.4.   McDonalds Cup, 4.-5.třídy

28.4.   Čarodějnice

28.4.   Toulcův dvůr, 5.A

28.4.   Drogová problematika, 2.třídy

27.4.   McDonald Cup, 1.-3.třídy

27.4.   Fialový den + pokrývka hlavy

26.4.   AJAX, 2.třídy

19.4.   Vybíjená 6.tříd

18.4.   Putování s beránkem, 8.třídy pro předškoláky

15.4.   Návštěva hasičské stanice, 2.A, 6.A

14.4.   Aerobik, závody na ZŠ Mikulova

12.4.   Pražský hrad, 7.B

12.4.   Pěvecká soutěž

11.4.   Slavnostní vyhodnocení PC soutěže pro Prahu 11

8.4.    Exkurze 4.A, B, 5.C – skanzen Přerov nad Labem

7.4.    Výlet Linz

28.3.   Deváťáci v roli učitelů, oslava Dne učitelů

24.-29.3.   Anglie

březen   Trampolína, 9.ročník-dívky

25.3.  AJAX, 2.A

24.3.  PC soutěž pro Prahu 11 na Květňáku

22.3.  Výchova k požární ochraně, 2.A

březen   Učí nás spolužáci, 2.A

9.3.   Obvodní kolo ve volejbale

8.3.   Artotéka, 2.A

3.3.   Tělesná výchova, 9.ročník – dívky

Plavání, únor 2011

23.2.  Zelený den

21.2.  Teplákový den

únor   Rodinky ve 2.A, projekt

18.2.  Muzeum hudby, 5.A

17.2.  Družina u hasičů

16.2.  Recitační soutěž

16.2.  Kopaná – 1. a 2.třídy

12.2.  Karneval 2011

11.2.  Kop Cup 2011

10.2.  Prezentace večerníčků pro druháky

8.2.   Artotéka, 2.A

7.2.   Zápis do 1.třídy

31.1.2011   Divadlo 2.A pro 1.třídy

31.1.2011   Vysvědčení

31.1. 2011   Barevná školamodrý den

16.-22.1.2011  Lyžařský kurz 7.tříd

11.1.2011   Den otevřených dveří pro předškoláky

22.12.   Hodnocení zimní výzdoby tříd

22.12.   Vánoční besídka, 2.A

22.12.   Květňákmánie, soutěž talentů

18.12.  Vánoční jarmark

15.12.  Vánoční koncert

14.12.  Lesní zvěř, beseda pro 8.ročník

13.12.  Mateřské školy v nové sportovní hale

9.12.   Adventní výlet - Drážďany

8.12.   Muzeum čokolády, 2.A

7.12.   Den otevřených dveří pro předškoláky

Mikuláš 2010

prosinec   Bobování s družinou

26.11.  Dravci v naší tělocvičně

25.11.  5.C v Příbramském pekle

16.11.  Muzeum policie, divadlo Pohádkový semafor, 2.roč.

13.11.  SPORTOVNÍ SETKÁNÍ ŠKOL PRAHY 11 – NOVI SAD SRBSKO, listopad 2010

9.11.    Národní divadlo, 5.A, B, C

8.11.    Recitační dílna,  2.A

5.11.    Rabbit Cup 2010

3.11.    Divadlo Damuza – Baron Prášil, 2. a 3.roč.

4.11.    Halloween 2010

27.10.   Školení pro učitele – Kritické myšlení

26.10.   Divadlo pro 1. a 2.třídy připravila družina

19.10.   Stolní tenis

14.10.   AJAX, 1. – 3.třídy

14.10.   Branný den, 2.stupeň

13.10.   Loutkové divadlo, družina, video1, video2

3.-6.10.  Adaptační výjezd 7.A, Montanie

září – říjen   Zajímavá výuka v 1.B a 2.B

30.9.     Cross Cup

29.9.     Muzeum policie, 2.A, B

23.9.     Svatováclavská zahradní slavnost

16.9.    Den školství na  P11 – vystoupení pěveckého sboru Květňáku

16.9.    AJAX, 2., 3.třídy

16.9.    Den otevřených dveří ve Švandově divadle, 6.A

13.-17.9.    Adaptační výjezd 6.tříd

3.9.     Tancem proti obezitě

1.9.     Zahájení školního roku

____________________________________________________________________________

2009 – 2010

Absolventi 2010

Foto ze zajímavých akcí družiny

30.6.   Vysvědčení

29.6.   Malování podchodů na Praze 11

29.6. Romeo and Juliet

28.6.   Den bláznivého oblečení

28.6.   Rozloučení s deváťáky

24.6. Besídka v 1.A (třídní učitelka Mgr.Dana Růžičková)

18.6. Lázně Poděbrady - relaxační pobyt učitelů

16.6. Slavnostní otevření sportovní haly na P11

14.6. AJAX, 2. a 3.třídy

9.6.     Malý koncert žáků paní učitelky Bartoškové

Knihovna, 1.A (třídní učitelka Mgr.Dana Růžičková)

1.6.     Tábor, výlet 4.A, B

červen  Bezpečnost silničního provozu , 1.A

Výtvarná výchova, 2.B

30.5.-5.6.   Hrdoňov, škola v přírodě hrazená MČ P11, 1.ročník

23.-28.5. Tři studně, škola v přírodě, 6.ročník a 4.C

20.-23.5.    Bambiriáda 2010

20.5., 13.5.  Pohár rozhlasu

19.5.  Plavecké závody

květen  Volejbal -finále, starší žákyně, starší žáci, smíšené družstvo mladších žáků

květen  Jarní koncert 2010

10.5.   Terezín, Lidice, exkurze 9.ročník

10.-16.5.    Poustky, škola v přírodě, 1.stupeň

4.5.   Vybíjená

Tělesná výchova v 8.ročníku

30.4.  Čarodějnice 2010

28.4.   Lesní pedagogika v 1.B

22.4.   Projekt Den Země

Duben 2010  Aerobik

14.4.    Pěvecká soutěž

duben  Pořad pro 1.třídy

Jaro 2010   Ping-pong, cyklistika, Kop Cup 2010

29.3.   Projekt Velikonoce – svátky jara

28.3.    Den učitelů 2010

25.2.    Bude nový Bill Gates z Prahy 11 ? – PC soutěž organizuje Květňák

24.2.    Recitační soutěž

únor   Karneval 2010

1.2.    Školení pro učitele – Kritické myšlení

Vysvědčení 1.pololetí 2009 – 2010

Lyžařský kurz 7.tříd 2010

Vánoční besídka v 1.A

prosinec  Vánoční koncert 2009

Nocovali jste někdy ve škole?

Vánoční jarmark 2009

Mikuláš 2009

Halloween 2009

25.11.   Národní památník na Vítkově, 9.třídy

15.10.   Rabbit  Cup na Květňáku

Podzim 2009  Cross Cup

Zahradní slavnost 2009

září 2009   1.A, B (třídní učitelky Mgr.Dana Růžičková, Mgr.Daniela Lukášová)

11.9.   Den školství na Praze 11

____________________________________________________________________________

2008 – 2009

Absolventi 2009

18.6.   Prima den v Duze, humanitární akce

Červen 2009  Koncert ENGLISH & MUSIC

červen    Poustky 2009

Hrdoňov 2009

1.6.    Den dětí

Exkurze učitelů 2009

květen   Jarní koncert 2009

30.4.    Čarodějnice 2009

30.výročí školy

Plavání  3.A

12.3.  PC soutěž pro Prahu 11 – 2.ročník

Jaro 2009   Výstava výtvarných prací

Jaro 2009   Malování podchodu na Praze 11

Jaro 2009   Atletický čtyřboj

Superstar 2009

28.3.   Den učitelů 2009

únor    Karneval 2009

prosinec   Vánoční koncert 2008

5.B nocuje ve škole

Vánoční jarmark 2008

Mikuláš 2008

Halloween 2008

Podzim 2008   Výtvarný kroužek

14.11.    Rabbit Cup 2008

Zahradní slavnost 2008

Dravci ve škole 2008

září 2008   1.B (třídní učitelka Miloslava Králíčková)

____________________________________________________________________________

2007 – 2008

Absolventi 2008

18.6.   Výlet 5.A, B (třídní učitelky Mgr.Dana Růžičková, Mgr.Lenka Mašínová)

18.6.   Výlet 1.A, B (třídní učitelky Mgr.Jarmila Stašová, Mgr.Naděžda Masareová)

1.6.   Den dětí

Exkurze učitelů 2008

Poustky 2008

Hrdoňov 2008

květen   Jarní koncert 2008

Píšeme do Indie

30.4.   Čarodějnice 2008

duben Projekt Den vzdělanosti

Jaro 2008   Výstava výtvarných prací

Superstar 2008

28.3.  Den učitelů 2008

12.2.  Rodinky – projekt, 4.A

únor   Karneval 2008

Premianti, 1.pololetí 2007/2008

prosinec   Vánoční koncert 2007

Vánoční jarmark 2007

Mikuláš 2007

listopad   Projekt Environmentální výchova po našem

22.11.   PC soutěž pro Prahu 11 „Bude nový Bill Gates z Prahy 11?“ – 1.ročník

17.11.   Rabbit Cup 2007

Hrdoňov 2007, listopad

říjen   Projekt Den evropských jazyků

Zahradní slavnost 2007

_____________________________________________________________________________

2006 – 2007

Absolventi 2007

1.6.   Den dětí

Poustky 2007

Exkurze učitelů 2007

květen    Jarní koncert 2007

30.4.   Čarodějnice 2007

28.3.  Den učitelů 2007

březen 2007   Klokan 2007

únor   Karneval 2007

Premianti, 1.pololetí 2006/2007

prosinec    Vánoční koncert 2006

prosinec   Projekt Poznáváme kulturní tradice menšin

listopad   Projekt Po stopách Václava IV.

Podzimní hry s listím, výtvarný kroužek

Zahradní slavnost 2006

___________________________________________________________________________

2005 – 2006

Absolventi 2006

1.6.   Den dětí

Exkurze učitelů 2006

Poustky 2006

květen   Jarní koncert 2006

30.4.   Čarodějnice 2006

Duben 2006    Hrátky s čertem, divadelní představení učitelů a žáků

Superstar 2006

únor    Karneval 2006

prosinec   Vánoční koncert 2005

Vánoční jarmark 2005

Mikuláš 2005

Zahradní slavnost 2005

Dravci ve škole 2005

____________________________________________________________________________

2004 – 2005

Absolventi 2005

Den dětí 2005

Exkurze učitelů 2005

květen   Jarní koncert 2005

30.4.   Čarodějnice 2005

duben  Projekt Den s technikou na Květňáku

Superstar 2005

prosinec  Vánoční koncert 2004

Mikuláš 2004

____________________________________________________________________________

2003 – 2004

Absolventi 2004

Jarní koncert 2004

_____________________________________________________________________________

2002 – 2003

Mikuláš 2002

_____________________________________________________________________________

Lovy beze zbraní

_____________________________________________________________________________

Síň slávy